• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert-las Oto Lastik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yahya Akçay

Mert-las Oto Lastik olarak Çekmeköy oto lastik ve jant sektöründe sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha iyiyi, daha kaliteliyi sunma çabasındayız. Müşteri memnuniyetini ilk önceliğimiz kabul ediyor, kaliteden ödün vermeden başarıyla yolumuza devam ediyoruz.

Firmamız oto lastik ve jant satışı ve tamiri yanında mobil yol yardım, akü satış ve değişim, çıkma lastik satışı gibi hizmetleri de veriyor. Bu sayede müşterilerimiz otolarıyla alakalı hemen her problemlerine bizde çözüm bulabiliyorlar. Firmamız dünyanın önde gelen lastik markalarının bütün serilerini bünyesinde bulundurarak kaliteyi müşterilerine sunuyor. Farklı markaların satışını ve tedarikini yaparak her bütçeye uygun lastik çeşidinin sunumunu yapıyor. Yazlık, kışlık ve dört mevsim lastik çeşitlerini en yeni üretimleriyle satışa sunuyoruz. Kaliteli ve uzman biçimde dakikalar içinde değişimini yapıp daha güvenli yol almanıza yardımcı oluyoruz.

Jant kategorisinde her marka ve model araca uygun ithal ve yerli jant çeşitlerinin tedarikini yapıyor, araçlarının daha asil ve konforlu bir hale kavuşmasını isteyen müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Bölgenin en seçkin firmalarından birisi olarak yılların deneyimi ve tecrübesini modern çözümlerle birleştiriyor, bilgi ve becerilerimizi güncel tutarak en iyi ekipman ve donanım desteğini müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Firmamız hizmet verdiği tüm alanlarda etik ve ahlaki değerleri de göz önünde bulundurarak, kaliteden ödün vermeden satışlarını ve müşteri kitlesini arttırma misyonundadır. Bunu da en iyi şekilde devam ettirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR