• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Merve Güzellik & Make Up

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Merve Selçuk

reklam logosu
  • firma tw
  • firma instagram

Kadınların en temel isteği, hem özel günlerinde hem de günlük yaşantılarında güvenebilecekleri bir güzellik merkezi olmasıdır. Fakat her güzellik merkezi, her isteği karşılayacak kadar donanımlı değildir. Biz Merve Güzellik & Make Up ailesi olarak, kadınların ihtiyaç duyduğu pek çok alanda güzellik hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetleri daima, profesyonellik ve mükemmeliyetçilik ilkesi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

İstanbul güzellik merkezi sektöründe bizi diğer işletmelerden ayıran en keskin nokta, her zaman doğal sonuç elde etme prensibimizdir. Bunun yanı sıra, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uygulama yaparak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi geliştirmiş bulunuyoruz. İşletmemizde yer alan her çalışan, sizlerin memnuniyetini ve mutluluğunu sağlamak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

İşletmemizde ihtiyaç duyduğunuz pek çok farklı türden hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Başta kaş ve kirpik liftingi olmak üzere, kalıcı oje uygulaması, kaş vitamini uygulaması gibi ihtiyaç duyduğunuz birçok işlemi gerçekleştiriyoruz. Tamamen doğal ve kaliteli sonuçlar elde etmek için müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İşletmemizin en temel hedefi, yaptığı çalışmalar ile alanında örnek gösterilecek işletmelerden biri olmaktır. Kaliteli ve profesyonel çalışma düzenimiz ve her zaman daha iyisini hedefleyen disiplinimiz sayesinde bunu başarmak için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz. Sizler de güzelliğiniz için ihtiyaç duyduğunuz hizmeti, alanında başarılı bir işletmeden almak istiyorsanız, bizi telefonla arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınız için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR