• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meşhur Sarıyer Börek & Simit

Adres :

Şeker Mah. Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul Cad. No: 25/a Eryaman Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysel Özdemir

E-Posta Adresi :

v.ozdemir1910@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 336 03 88

Whatsapp 2:

0 (533) 331 98 45

Pasta ve pastane sektöründe faaliyet gösteren Meşhur Sarıyer Börek ve Simit birmilyonnokta.com üyesidir. Sizleri ayrıcalıklı lezzetlerimizle buluşturmak adına emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Hizmet kalitemiz ve ön planda tuttuğumuz müşteri memnuniyeti ile geniş müşteri kitlesine hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Verdiğimiz hizmetin kalitesini böylelikle tescillemekteyiz. Ticari kazancın ötesinde sizlere özverili hizmetler sunmaktayız. Yılların deneyimine sahip firmamız güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

Ankara pasta ve pastane sektöründe yılların deneyimine sahip bir firma olarak sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Usta ellerden çıkan lezzetlerimiz herkesin damak tadına hitap etmektedir. Sizlere; börek çeşitleri, simit ve poğaça, tatlı çeşitleri ve daha pek çok lezzeti ulaştırmaktayız. Lezzetlerimiz için en kaliteli ve sağlıklı ürünleri kullanarak güvenle tüketebileceğiniz tatları sizlerin istifadesine sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeden ilk günden beri sizlerin talep ve beklentilerine karşılık veren firmamız hem sağlığınıza hem de damak tadınıza hitap eden lezzetler sunmaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde yıllardır önemli bir hizmeti yerine getirmekteyiz. Rekabet ettiğimiz alanda ayrıcalıklı hizmetlerimizle adımızdan çokça söz ettirmekteyiz. Sizlere daha kaliteli hizmetler sunmak adına her daim yenilikçi ve kendini geliştiren bir anlayışla ilerlemekteyiz. Aradığınız pek çok lezzeti bulabileceğiniz güvenli bir adres olarak istikrarlı bir şekilde sizlere kesintisiz hizmetler sunmaktayız. Fiyatlarımız aradaki mali engelleri kaldırmak adına makul düzeylerde seyretmektedir. Her kesimden müşteriye hitap eden hizmetlerimizle sizlerle buluşmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR