• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metin Güneş Sigorta

Adres :

Göllüce Mah. 25053 Sok. No: 32/1 Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Güneş

E-Posta Adresi :

metingunessigorta@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 333 28 02

Whatsapp 2:

0 (532) 386 28 02

Whatsapp 3:

0 (552) 682 26 72

Whatsapp 4:

0 (552) 785 28 02

Daha garantili bir hayat sürmek isteyenler için hizmet veren Metin Güneş Sigorta, “birmilyonnokta.com” sitesi içerisinde yer almaktadır. Gaziantep sigorta finans sektörü içerisinde faaliyet gösteren işletmemiz siz değerli müşterilerimize daha güvenilir ve daha sağlam temeller üzerinde bir hayat sunabilmek için var gücü ile çalışmaktadır.

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde bulunan işletmemizde evlerinizden hayatlarınıza hatta araçlarınıza, üzerinizde tapusu olan ve sigorta kapsamına girmesini istediğiniz arazileriniz, apartmanlarınız vs olmak üzere istediğiniz her alanda sigorta hizmeti sunmaktayız.

Hayatın insana ne getireceği hiçbir zaman belli olmamaktadır. Çeşitli sebeplerden dolayı istenmeyen zamanlarda insanın başına istenmeyen talihsiz olaylar gelebilmektedir. Bu sebeple de bu olaylar yaşandığında sizlerin yanınızda olabilmek, sizlere destek olabilmek için sigortacılık hizmetini sunuyoruz.

Kötü gün dostu olan işletmemiz her zaman sizlerin kârınızı gözeterek hizmet vermeyi ön planda tutmuş ve % 100 müşteri memnuniyeti düşüncesi ile açıldığı ilk günden bu yana faaliyet göstermiştir. Hala aynı düşünceler ve prensipler içerisinde de çalışmaya devam etmektedir.

Bu konuda güven çok önemlidir. Bu sebeple de bizler için de siz değerli müşterilerimizin güveni son derece önemlidir. Tamamen içinize sinmesi için dilerseniz işletmemize gelerek ya da telefon üzerinden bizlere ulaşarak dilediğiniz konu hakkında kafanızda oluşan soru işaretlerini giderebilir ve istediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Sigorta ve finans sektörü içerisinde yer alan Metin Güneş Sigorta ailemizin içerisinde sizleri de görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR