• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metro Bostancı Eczanesi

Adres :

İçerenköy Mahallesi Ali Nihat Tarlan Caddesi No: 101 -a (bostancı Köprüsü Üzeri Bostancı Oto Sanayi Karşısı) Ataşehir / İstanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuray Kaya

E-Posta Adresi :

metrobostancieczanesi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 572 00 80

Whatsapp 2:

0 (552) 572 00 80

Metro Bostancı Eczanesi, İstanbul sağlık sektörünün önemli bir parçası olmaktan mutluluk duyar. Sağlık sektöründe hizmet veren diğer kurumlar gibi eczanelerde alanın en kaliteli hizmetinin sunmak, şifa arayan kimselere destek olmak durumundadır. Aradığınız tüm ilaçların temin edilmesi, açık ve net bir iletişim, profesyonel ve deneyimli ekip hizmeti Metro Bostancı Eczanesinin sizlere sunduğu hizmetin önemli bir parçalarıdır.

İlaçlarınızın temini için başvurduğunuz eczanemiz SGK antlaşması ile sizlere uygun hizmet sunarken, ilaç alabileceğiniz, sağlık ve ilaçlar ile ilgili danışabileceğiniz, bir kurumdur. İlaçların yanında bitkisel destek ürünleri, bitkisel kozmetik ürünler, saç bakım ve cilt bakım ürünleri gibi çok fazla çeşitli ürüne ve çok fazla markaya güvenle ulaşabileceğiniz, size en yakın ve en iyi eczane olma yolunda her geçen gün daha fazla büyüyen eczanemiz, hizmet kalitesini de her geçen gün arttırmaktadır.

Sağlıklı günler için sağlıklı iletişimin de gerekli olduğu sektörümüzde, aldığınız ürünlerle ilgili doğru bilgilendirmede çok önemlidir. Kullandığınız ilaçları doğru kullanmak sizlere fayda sağladığı için deneyimli ekibimiz sizlerle birebir ve özel ilgilenmeye devam etmektedir.

Sağlık gibi hassas, çok özel bir sektörde hizmet veren Metro Bostancı Eczanesi, bu hassasiyet ekseninde çalışmalarını müşteri sağlığı, ilaç güvenliği odaklı geliştirmektedir. Birlikte sağlıklı günlere ulaşmanın yolu Metro Bostancı Eczanesi’nden geçer. Bu inançla sizlerle bir arada olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR