• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metropol Hamam & Spa

Adres :

Namık Kemal Mahallesi Sütçü İmam Caddesi Keşif Sokak No: 1/c ( İgdaş Santral Binasındayız ) İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Bey

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 574 11 37

Hayatın yoğun geçen temposu, iş yoğunluğu, trafik çilesi, gürültü ve stres gibi nedenler bedenimizi ve ruhumuzu oldukça yıpratarak hayatımızı olumsuz etkilemektedir. Dolayısıyla sağlığımızı koruyabilmek adına zaman zaman rahatlatıcı aktiviteler oldukça önem kazanmaktadır. Bedenimizi rahatlatabilecek en iyi yöntemlerden birisi ise hamam ve spa salonlarından faydalanmaktır. Türk kültüründe de yeri büyük olan hamam, fiziken arınmayı sağlamanın yanı sıra ruhu dinlendirmek için de oldukça faydalı bir seçenektir. Sizlere arzuladığınız rahatlama hissine kavuşturmak ve etkili bir hizmet sağlamak için çalışmalarını sürdüren firmamız, İstanbul hamam sauna ve masaj salonu sektöründe yerini almış bulunmaktadır.

İstanbul’da Anadolu yakasının en kaliteli ve hijyenik tesisi olarak çalışmalarımızı sürdürdüğümüz merkezimizde çeşitli hizmetlerimiz ile spa deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmaya çalışmaktayız. Türk kültürünün geleneksel esintileri ile modern çağın teknolojisinin harmanlandığı eşsiz hamam salonlarımızda büyük bir keyifle arınma hissine kavuşabilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz için masaj salonlarımız da yer almakta olup, size düşen tek şey gözlerinizi kapatıp kendinizi deneyimli masörlerimize bırakmak olacaktır. Temel hizmetlerimizin yanı sıra sizlere eğlenceli anlar yaşatmak için tasarlamış olduğumuz macera duşu ve yüzme havuzumuz ile stresinizden eser kalmayacağına emin olabilirsiniz.

Ultra lüks dizayna ve konfora sahip salonumuz, seçkin müşteri kitlesi ve nezih ortamı ile müşterilerinde daima memnuniyeti sağlamayı başarmış durumdadır. Adeta bir otel konforunda bulunan salonumuzun düzenli aralıklarla dezenfektasyonunun yapılmakta ve gerekli hijyeni de sağlanmış bulunmaktadır. Avantajlı kampanyalarımız ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR