• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Metsan Ayakkabıcılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Dilsiz

reklam logosu
  • firma fb

İstanbul’un Eyüp ilçesinin geleneksel hale gelmiş olan ayakkabıcılık sektöründe yıllardır faaliyet gösteren Mestan Ayakkabıcılık olarak bizler bulunduğumuz bölgenin üretimlerine uygun şekilde kaliteli ürünlerle siz müşterilerimizi buluşturuyoruz. Tarafımızca üretilen ayakkabılarda şıklığı, konforu ve uzun ömürlü kullanımı getirecek olan kaliteyi sizlerle buluştururken kalite standartları noktasında aldığımız belgelerle ürünlerimizin kalitesinden de emin olmanızı sağlıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında pek çok nokta ile ayakkabı satımını gerçekleştirmekte olan firmamız bünyesinde de siz müşterilerimize şahsi olarak hizmet verebiliyoruz.

Kendi ortaya koyduğumuz faaliyetlerin ötesinde ayakkabıcılık sektöründe boyut değiştirecek üretim teknikleri ve ürün kalitesiyle sektörün öncü firmalarından biri olarak da hizmetlerimizi ortaya koyuyoruz. Sadece ürünlerimizin satışı noktasında değil satış sonrasında da ortaya koyduğumuz hizmetlerle aldığınız ürünlerin kalitesinden emin olmanızı sağladığımız gibi hizmet kalitesinde de ayakkabıcılık alanında talep ettiğiniz yüksek çalışmalardan faydalanmanızı mümkün hale getiriyoruz.

Atölyelerimiz bünyesinde yapmakta olduğumuz çalışmalarda dünya modasının en son trendlerini yakından takip ederek geliştirmiş ve çeşitlendirmiş olduğumuz ürünlerle sizlere kusursuz bir hizmet de veriyoruz. Özellikle hem kullanışlı, rahat ve kaliteli hem de şıklık açısından aradığınız modaya en uygun ayakkabı çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Kendi giyim tarzınıza en uygun ayakkabıları bizlerden temin etmenizi sağlayarak İstanbul alışveriş sektöründe aradığınız ürün çeşitliliğini ve kalitesini bir arada bulabileceğiniz bir firma olarak karşınıza çıkıyoruz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR