• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meva Halı Yıkama

Adres :

Yukarı Dudullu Mah.göztepe Cad. Dal Sokak.no: 5 Ümraniye İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan İncedayı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gokhanday@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 027 73 63

Whatsapp 2:

0 (551) 027 73 63

İstanbul Meva Halı Yıkama, Ümraniye’de temizlik sektöründe kurulmuş bir kurumdur. Her türlü halı, kilim, yorgan, koltuk yıkama, battaniye ve perde yıkama hizmeti veren firmamız, siz değerli müşterilerimize kalite standartlarının üzerinde hizmet sunmaktadır.

Kalite ve müşteri memnuniyeti noktalarından ödün vermeden tavizsiz şekilde çalışan firmamız, temizlik konusunda en iyi hizmeti vermektedir. Profesyonel ekibimizle halı yıkama sektöründe en iyisi olma çabası göstermekteyiz. Güvenilir ve çokça tercih edilen bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. İşinizi, kendi işimiz olarak görüyor ve büyük bir hassasiyet ve titizlikle çalışmaktayız. Ürünlerinizi sizden teslim alırken önce onların anti bakteriyel temizliklerini özenle yapıyoruz, sonra yıkama ve kurutma işlemine başlıyoruz. Ürünlerinizi kuruturken ultra viyola ışınlarıyla kurutma yapılır, böylelikle ürünleriniz bütün mikroplardan arınmış bir şekilde tarafınıza teslim edilir.

Temizlik sektöründe tutunabilmek için hassas çalışmak gerekir. Ürünü müşteriden alıp, yıkayıp, kurutup teslim edene kadarki süreçte her noktaya itinayla dikkat edilmelidir. Profesyonel ekibimizle beraber işimizi uzmanca yapıyor, teknolojinin bize sunmuş olduğu zamandan tasarruf noktasında büyük destek olan aletlerden faydalanıyoruz. Yeniliğe ve gelişime açık bir düşünce yapısıyla yolumuza devam ediyoruz. Uygun fiyata halılarınızı, perdelerinizi, yorganınızı, perdenizi, battaniyenizi yıkıyor ve tarafınıza teslim ediyoruz.

Ürünlerinizi çevre dostu, ürününüze ve size zarar vermeyecek malzemelerle yıkıyoruz. Elimizden geldiğince ürününüzün uzun ömürlü olmasını sağlayan doğal ürünleri tercih ediyoruz. Sağlığınız bizim için her şeyin üzerindedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR