• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Mevlana Sıhhi Tesisat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhammet Ali Aslan

  • firma instagram

Gaziantep tesisat ve bakım onarım sektöründe ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize Mevlana Sıhhi Tesisat ailesi olarak çözüm buluyoruz. Şehitkamil üzerinde bulunan firmamız, 7/24 aktif bir şekilde hizmet veriyor. Ev ve iş yerlerinizde yaşadığınız tesisat sorunları üzerine güvenilir bir firma arıyorsanız ekibimizden gönül rahatlığıyla yardım isteyebilirsiniz. Mevlana Sıhhi Tesisat ailesi olarak değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına kalite standartları içerisinde çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve firmamıza olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızı eksiksiz ve hatasız bir şekilde ilerletiyoruz.

Tesisat üzerine hizmet evren birçok firma bulunurken neden bizi tercih etmeniz gerektiğinden bahsedelim. Öncelikle biz kaliteli malzemeler kullanarak kaliteli işçilik sergiliyoruz. Bu sayede sizlere kesin çözümler sunmuş oluyoruz. Biz, birçok alanda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yeterli donanıma ve ekibe sahip olmamız sayesinde aynı süre içerisinde farklı müşterilerimizin sorunlarıyla ilgilenebiliyoruz. Kullandığımız makinelerle su kaçak tespiti yapıyor, su kaçağının giderilmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda peteklerinizi temizleyerek sizlere daha kullanışlı ve uzun ömürlü petekler sunuyoruz. Sıhhi tesisat üzerine montaj, tamir, bakım ve onarım yaparken malzeme satışı da yapıyoruz.

Ev ve iş yerleriniz için ihtiyacınız olan çalışmalar firmamız tarafından sizlere sunuluyor. Sizler de bu çalışmalarımızdan gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Biz, birçok rakip firmaya göre daha uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz. Bu sayede kaliteli, güvenilir ve kesin çözümlü tesisat uygulamalarından uygun fiyatlarla faydalanmış oluyorsunuz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR