• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mey Güzellik Danışmanlık

firma adresi

Adres :

Adnan Kahveci Bulvarı Hasan Kılıç Apartmanı No : 16 Kat : 4 No : 11 Adana » Çukurova
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Meslina Yüzgüleç
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (533) 225 67 38

  • firma instagram

Birçok önemli hizmetiyle faaliyet gösteren Mey Güzellik Danışmanlık, birmilyonnokta.com sitesinin değerli bir üyesidir. Merkezimiz, müşterilerimizin güzelliklerini ortaya çıkarmalarına ve özgüvenlerini arttırmalarına yardımcı olmaktadır. Bu doğrultuda firmamız, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir ilke ile hizmetlerini sunmaktadır. Değerli müşterilerimiz için durmadan çalışıyor ve kendimizi geliştirmeye de devam ediyoruz.

Adana güzellik merkezi sektöründe yer alan salonumuz, en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Geniş hizmet yelpazemiz en çok tercih edilen firma olma özelliği kazandırmıştır. Bu hizmetlerimizden bazılarını belirtecek olursak şunlardır; kalıcı oje uygulaması, nail art modelleri, klasik cilt bakımı, lazer epilasyon, protez tırnak, jel tırnak, manikür pedikür, g5 bölgesel zayıflama, medikal cilt bakımı, psikolojik danışmanlık hizmetleri gibi birçok hizmetimiz bünyemizde mevcuttur.

Firmamız, alanında deneyim sahibi ve uzman bir kadroyla hizmet vermektedir. Son teknoloji donanım ve araç gereçler ile hizmet veriyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak, sağlığınıza zarar gelmesini önlüyoruz. Sağlık ve hijyen kurallarına uygun bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Merkezimiz oldukça hijyenik bir otama sahiptir. Aldığınız hizmetlerden memnun kalacağınızın da garantisini, siz değerli müşterilerimize veriyoruz. Özgün ve yaratıcı güzellik fikirlerimiz sayesinde, keyifli bir güzellik hizmeti satın alabilirsiniz. Üstelik fiyatlarımız da her bütçeye uygundur.

Bizimle iletişime geçmek için firmamızı arayabilir ya da merkezimize uğrayabilirsiniz. Güler yüzlü personellerimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Her türlü güzellik ve danışmanlık hizmetleri için merkezimizi tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR