• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Mil Akademi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Melike İldemir

  • firma fb
  • firma tw

Mil Akademi

Uzman Klinik Psikolog
Melike İLDEMİR
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.
Bursa doğumlu olan Melike İldemir, ilk, orta ve lise öğrenimini Bursa’da tamamlamıştır. Ardından Yeditepe Üniversitesi’nde (burslu) psikoloji eğitimi görmüştür. Bu zaman diliminde Yazar Mario Levi tarafından verilen yaratıcı yazarlık eğitimini almıştır. Lisans eğitiminin sonrasında klinik psikoloji yüksek lisans programına kabul edilmiş olup, “Aleksitimi ve internet bağımlılığı arasındaki ilişkide benlik saygısının aracı rolü” konulu tezini tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanı almaya hak kazanmıştır. 2014 yılı itibariyle çeşitli anaokullarında okul psikoloğu olarak görev almış, bu esnada veli ve öğretmen eğitimleri vermiştir. Çocuk testleri uygulayıcı sertifikasını almasının ardından çocuk çizimleri ve değerlendirme eğitimi alarak uygulamalarına başlamıştır. ADHD tanısı almış çocuklara gölge öğretmenlik ve ailelerine aile danışmanlığı hizmeti vermiştir.
Master eğitimi süresince klinik görüşmeler yapmış ve NP İstanbul Beyin Hastanesi’nde stajını tamamlamıştır. Amerikan Oyun Terapisi Derneği (APT) eğitmeni Reyhana Seedat tarafından verilen Oyun Terapisi eğitimini tamamlamasının ardından sevgi evlerinde gönüllü olarak çalışmalar yürütmüştür. Mod ve Şema terapi ile aile danışmanlığı hizmeti vermektedir. Kariyer gelişimi, kariyer seçimi danışmanlığı ve kişisel eğitim için en çok başvurulan psikolojik testlerden biri olan MMPI (Minesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) uygulaması için formasyon görmüştür. Hakan Türkçapar tarafından verilen Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) eğitimini almıştır. Şu an çocuk, ergen, yetişkin terapisti olarak çalışmalarını İstanbul (Bağdat Caddesi/Kısıklı) ve Bursa’da (FSM Bulvarı) bulunan danışmanlık merkezlerinde yürütmektedir. Aynı zamanda çocuklar için pedagojik masal kitapları yazmaktadır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR