• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Minik Filler Kreş Ve Gündüz Bakım Evi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özge Karkin

reklam logosu
  • firma instagram

Minik Filler Kreş ve Gündüz Bakım Evi merkezimiz, kendi alanında lider ve önder oluşumların en başında yer almakta ve Diyarbakır Kayapınar bölgesindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Uluslararası seviye hizmet ve kalite standartları ile Diyarbakır Kayapınar kreş ve gündüz bakımevi hizmetlerini sürdürmekte olan Minik Filler Kreş ve Gündüz Bakım Evimiz, temel eğitim ve kreş hizmetleri alanında sektöründe en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Anaokulu ve kreş hizmetleri kapsamında oldukça nitelikli ve etkin düzeyde çalışmaları ile öne çıkan Minik Filler Kreş ve Gündüz Bakım Evi markamız, kendi alanında örnek marka imajı ile tanınmaktadır. Anaokulu eğitimi alanında profesyonel düzeyde ve engin tecrübeli personel kadrosu ile sektöründeki hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, çocuklarınıza en iyi kreş hizmetini sunmak için canla başla çalışmaktadır.

Profesyonel seviyede ve oldukça cazip fiyatlı kreş hizmetleri ile öne çıkmakta olan Minik Filler Kreş ve Gündüz Bakım Evi markamız, Diyarbakır Kayapınar bölgesinde yer alan genel merkezi bünyesinde pek çok çeşitli hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Kendi alanında yüksek tecrübe sahibi ekip kadrosunu da marka çatısı altında ihtiva eden kurumumuz, oldukça genç ve dinamik bir eğitim kadrosuna da sahiptir. Markamızın çeşitli hizmetlerine; GSM telefon numaramız, işletme web sitemiz veya genel şube merkezimiz aracılığıyla hemen erişim sağlayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR