• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mira Beauty

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sena Alay

Kişisel bakım ve güzellik merkezi alanının değişmeyen adresi Mira Beauty birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Dünyanın varoşlundan bu yana her dönem kişisel bakım konuları, yaşayanlar açısından oldukça önemli bir alan olmuştur. Hatta bazı dini inanışlarda ölenler bile bu bakımdan nasiplenmiş ve güzellik işlemlerine tabi tutulmuştur. Bu kapsamda zaman geçtikçe çeşitli mekânlar ve kişisel bakım analizleri yapan kuruluşlar ortaya çıkmıştır.

Daha etkileyici ve bakımlı bir görüntü elde etmemize sebep olan bu profesyonel kulüplere, güzellik salonları ismi verilmiştir. Alanında çekirdekten yetişen uzman kadroların olduğu bu salonlar arasında bulunan Mira Beauty, bu konuda elde ettiği deneyimlerini ve yıllardır sürdürdüğü danışmanlık hizmetlerini sizlerle buluşturmaktadır. İstanbul güzellik merkezi alanında faaliyet gösteren firmamız, spa manikür, spa pedikür, ombre, sombre, röfle, dip boya, komple boya, maşa, topuz, kaynak saç, gelin ve nişan saçı konularındaki tecrübeleriyle sizlere kalıcı çözümler, sunarak hayatınızı kolaylaştırmanızda katkıda bulunuyor.

Kendinizden emin adımlarla ilerleyerek geleceğe güvenle bakmanızı sağlayan Mira Beauty Güzellik Salonu sizlere, kaş, komple ağda, microblading, günlük makyaj, ipek kirpik, profesyonel makyaj, fön ve saç kesim hizmetleri konusunda uygun fiyatlı seçenekleri ile hizmetler sunmaktadır. Saçınızdaki güzelliğin değişmeyen adresi olan firmamız, yıpranan saçlarınıza yeni bir hacim kazandırarak canlandırıyor ve size etkiyici bir görüntü kazandırıyor. Güler yüzlü hizmet anlayışımızla %100 müşteri memnuniyetle çalışmalar yürüten ekibimiz size ücretsiz danışmanlık hizmetleri sunumu yaparak, daha mutlu yarınlarınız için yönlendirmelerde bulunuyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR