• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mira Sağlık Kabini Gebze

Adres :

İstasyon Mahallesi 1437. Sokak No : 8/1 Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Miraç Rakıcı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (501) 336 53 53

Uygulamakta olduğu titiz ve dikkatli sağlık hizmetleri ile müşterilerinin güvenini kazanan Mira Sağlık Kabini Gebze birmilyonnokta.com üyelerinden birisidir. Firmamız olarak daima sağlık koşullarını göz önünde bulundurarak, çalışmalarımızı müşterilerimizin memnun kalacağı kalitede gerçekleştirmekteyiz.

Ağır cerrahi müdahale gerektirmeyen ve sağlık kabinimizde tedavisi mümkün olan yaralanmalarınızda her türlü pansuman, dikiş atma ve alma gibi uygulamalarımız ile kapsamlı bir sağlık hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kan grubunuzu bilmiyorsanız firmamıza gelerek çok kısa bir süre içerisinde kan grubunuzu öğrenebilirsiniz.

Firmamız müşterilerimize birçok alanda memnun kalacakları bir hizmet sağlamak amacıyla tansiyon ölçme ve şeker takibi gibi uygulamaları da sağlamaktadır. Bu hizmetlerimizden ayrıca alo sağlık hattımızdan firmamıza ulaşmanız halinde evinizde de faydalanabilirsiniz.

Kocaeli sağlık sektöründe siz değerli müşterilerimize evlerinizde de kalitemizden ödün vermeden profesyonel ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Firmamızı tercih eden ve evde bakım hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için evde serum takma, evde sonra takma ve değiştirme gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Sağlıklı bir yaşama sahip olmanız firmamız için oldukça önemlidir. Bu sebeple tarafınıza sağlamış olduğumuz bütün tedavi hizmetlerimizde daima alanında profesyonel ve tecrübeli kişiler çalışmaktayız.

Kampanyalı fiyat seçeneklerimiz hakkında bilgi almak ve sağlamış olduğumuz hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile faydalanmak adına internet adresimizde bulunan iletişim numaramızdan kolaylıkla firmamıza ulaşabilirsiniz. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız daima hizmetinize açık ve hazırdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR