• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miran Bey Petshop

Adres :

İnönü Mahallesi İnönü Caddesi Demirciler Sokak No: 11/a Bingöl » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mücahid Korkutata

E-Posta Adresi :

mucahid_korkutata@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 775 47 77

Whatsapp 2:

0 (544) 775 47 77

Türkiye’de evde hayvan besleyenlerin sayısı her gün artıyor. Buna paralel olarak evcil hayvan ürünleri sektörü de gelişiyor.

Evcil hayvanlarımız bizler için çok değerlidir. Zamanla ailemizin birer üyesi haline gelen evcil hayvanlarımızın her türlü ihtiyacını en doğru şekilde karşılamak, onlar için en iyi ve kaliteli ürünleri almak isteriz. Bu nedenle de doğru petshop hizmetine ulaşmak büyük önem taşır.

Bingöl evcil hayvan sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, gerek bu alandaki deneyim ve bilgi birikimi gerekse ürün çeşitliliği bakımından lider konumdadır. Firma olarak müşterilerimizle en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla buluşturmak için çalışmaktayız.

Evcil hayvanlara yönelik her türlü ürünün yanı sıra muhabbet kuşu başta olmak üzere çeşitli türlerde evde bakılabilecek kuş satışımız ve akvaryum meraklılarına yönelik de balık ve her türlü akvaryum teçhizatı satışımız bulunmaktadır. Kuş ve balıklarımızın güvenli, sağlıklı ve iyi koşullarda olmalarına azami özen gösteriyoruz. Kedi ve köpeklere yönelik mama başta olmak üzere her türlü aksesuarı da yine sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Toptan mama satışı da verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır.

Sizlerin ve can dostlarınızın her türlü ihtiyacına hızlı çözümler üretebilmek adına sürekli olarak sektörel yeniliklerin takipçisiyiz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz değere paralel olarak ürün çeşitliliğimizi üst seviyede tutmaya büyük değer veriyoruz. Sizden gelen taleplere değer veriyor, bu talepleri en hızlı şekilde gerçekleştirebilmek için çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR