• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mireş Oto Lastik ( 7/24 Alo Lastikçi )

Adres :

Karaduvar Mahallesi Dumlupınar Caddesi Ataş Yolu Üzeri Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Mireş - Yağız Mireş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 654 26 46

Whatsapp 2:

0 (539) 660 23 48

Whatsapp 3:

0 (536) 412 41 72

Mireş Oto Lastik, Mersin'de oto lastik ve jant sektöründe hizmet veren bir firma olmakla beraber birmilyonnokta ailesinin de üyesidir. Müşterilerimize en iyi kalitede ve uygun fiyatlı ürünler sunmak için sürekli olarak çalışırız. Firmamız, piyasadaki en güncel ve en yüksek kaliteli ürünleri sunmak için sürekli olarak çalışır. Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmet verir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için, kalifiye ve deneyimli bir ekiple çalışırız. Aynı zamanda, müşterilerimize uygun fiyat ve ödeme seçenekleri sunarız.

Mireş Oto Lastik, müşterilerinin ihtiyacını anlamaya ve onların beklentilerini karşılamaya çalışır. Her müşterinin farklı ihtiyacı olduğunu bilerek, müşterilerimize özel çözümler sunarız. Böylece, müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilir ve onların memnuniyetini sağlayabiliriz. Firmamız, Mersin ve çevresindeki otomobil sahiplerine en iyi kalitede ve uygun fiyatlı Oto Lastik ve Jant hizmeti sunmak için burada bulunmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışır ve gelişmeyi hep takip ederiz. Firmamız aynı zamanda müşterilerimize uzman danışmanlık hizmeti de sunar. Müşterilerimiz, en uygun ürün seçimini yapabilmek için bizimle iletişime geçebilir ve uzman danışmanlarımız tarafından yönlendirilir. Danışmanlarımız, müşterilerinin araçlarına en uygun lastik ve jant seçimini yapabilmek için gerekli tüm bilgileri verir ve müşterilerimize en uygun çözümü sunar.

Mersin oto lastik ve jant, yalnızca satış yapmakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerimize montaj hizmeti de sunar. Müşterilerimiz, satın aldıkları ürünlerin montajını bizimle yaptırarak, en doğru ve güvenli şekilde montajı yapılmasını sağlayabilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR