• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mirzada Beautiful With You

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hülya Bayar

Salonumuz yenilikçi ve gelişimci bir anlayış ile İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmet sunmak amacı ile kapılarını açmıştır. Güzellik merkezimizde etik ve ahlaki değerlerden taviz vermeden ve yaptığımız işin sorumluluklarının bilincinde olarak oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Güzellik merkezimizde kurucumuz, uzman estetisyen kadromuz ve çalışma personelimiz ile amacımız; siz değerli misafirlerimizin daha güzel yaş almalarını sağlayacak ince dokunuşlar ile sizleri mutlu etmektir. Misafirlerimizi mutlu görmek bizim en büyük gururumuzdur.

Salonumuz bölgemizin en nezih bayan güzellik merkezlerinden birisidir. Salonumuzdaki sağlık ve güzellik amaçlı yapılan uygulamalar cilt bakım ve leke tedavisi, kirpik lifting uygulaması, kaş tasarımı ve dizaynı, dudak kontür uygulaması vb. gibi oldukça geniş bir kategoridedir. Bu kategorilerde yapılan işlemler yüz bölgesinde olduğu için son derece hassasiyet ve sorumluluk gerektirir. Dolayısıyla güzellik merkezimizde görev yapan estetisyen kadromuz gerek eğitimi gerek donanımı ile alanında uzman ve işini aşkla yapan profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Güzellik merkezi olarak siz değerli müşterilerimizin kişisel bakım, güzellik ve estetik alanlarındaki istek, arzu ve beklentilerinizi profesyonel bir şekilde karşılamaktayız. Merkezimizde uzman estetisyen kadromuz ile dünya çapındaki tüm gelişmeleri ve son trend estetik uygulamaları yakından takip ediyor ve siz değerli müşterilerimizi bilinçli bir şekilde yönlendiriyoruz. Amacımız istek ve beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılamak ve sektördeki sürekliliğimizi devam ettirmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR