• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Misi Karavan Kamping

Adres :

Gümüştepe Mahallesi Çaylar Caddesi No: 6/b Nilüfer Bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eray Çakın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eraycakin@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 469 00 50

Whatsapp 2:

0 (532) 317 15 77

Whatsapp 3:

0 (552) 469 00 50

Whatsapp 4:

0 (532) 317 15 77

Farklı ve eğlenceli bir zaman geçireceğiniz yer arıyor ve Bursa içerisinde bu yeri bulmakta zorluk çekiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Bursa hizmet sektörü içerisinde açılmış olan karavan kamp alanımız sevdiklerini ile sizlere unutamayacağınız anıları sunacaktır.

Size en yakın kamp alanını arıyor, çadır veya karavanınız ile kam kurabileceğiniz ideal bir konum istiyorsanız hizmetimiz tam olarak sizlere hitap etmektedir. Doğa ile iç içe olmanın keyfini, doğal bir yaşamın tadına varmanın mutluluğunu kuracağınız çadır ve karavanlar ile sonuna kadar çıkartabilirsiniz. Özellikle sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile bu mutluluğu katlayabilirsiniz.

Firma olarak en uygun karavan yerleri arasında yer alıyor, çadır ve diğer kamp malzemelerinizi konumlandırabilecek bir mekân bulamıyorsanız firmamız bu konuda size desteğini sunacaktır. Çadır ve kamp hizmetimiz ile kısa süre içerisinde sizlerde istediğiniz kamp alanına kavuşursunuz.

Kolayca kamp yapabileceğiniz en uygun konumlardan biri olarak Bursa içerisinde bu eşsiz ve doğa ile bütün olan hizmetle karşınızdayız. Hizmetimiz sayesinde hem kaliteli zaman geçirebilir hem de kalabalıktan uzak olmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Sessiz ve sakin, huzurlu bir ortamda kamp ateşi yakabilir, şarkılar eşliğinde aileniz ile fasıl yapabilir; sessizliği seviyorsanız kahve eşliğinde kitabınızı okuyabilir kiraladığınız alanı istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.

En uygun fiyatlar dâhilinde sizlere bu hizmeti sunuyoruz ve doğanın tadını doyasıya çıkartabilin istiyoruz. Yakınlarda bisiklet sürebilir, aracınız ile de kolayca konumumuza gelebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR