• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

M.k Köksal Asansör

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Köksal

M.k Köksal Asansör firmamız Osmaniye Düziçi’nde faaliyet göstermekte olup daha konforlu ve daha modern yaşam alanlarının ortaya çıkarılmasına yardımcı olmaktadır. Osmaniye asansör sektörünün en gelişmiş altyapısına sahip olan işletmemiz, müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak çözüm merkezi olmakta, en zorlu projelerin dahi kolayca üstesinden gelmeyi başarabilmektedir.

Firma olarak yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde personellerimizin kalitesine büyük önem veriyoruz. Her birisi alanından eğitimli, donanımlı ve sertifikalı olan çalışanlarımız, gelişimlerini her geçen gün daha da ileriye taşımakta, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek dünya standartlarında uygulamaları hayata geçirmektedirler. Müşterilerimizin talep etmiş oldukları ürünleri montajı tam zamanında yapılmakta, taahhüt edilen zamanda işlerimiz bitirilip teslim edilmektedir. Bu sayede oluşan karşılıklı güven, çalışmalarımızda bize bir motivasyon sağlamakta, hep daha iyiyi sunmaya teşvik etmektedir.

Kaliteden ödün vermeyen firmamız asansörlere dair ihtiyaç duyulan bütün tamir, onarım, bakım ve montaj işlemlerini profesyonelce yapmaktadır. Asansörlerinizin modeli ve markası her ne olursa olsun uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Anahtar teslim asansör montaj hizmetlerimiz yas ve prosedürlere uygun olarak yapıyoruz. Can ve mal güvenliğinizi sağlamış halde kullanımınıza sunuyoruz.

Gerek yasalar gereği gerekse güvenlik bakımından bütün asansörlerin düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Etiket zorunluluğu da dahil bütün periyodik bakım hizmetleri firmamızca yapılmakta, düzenli kontrolleri yapılarak raporlama sağlanmaktadır.

Yeni yapılarda uyguladığımız montaj yanında eski asansörlere dair revizyon işlemleri de uzman kadromuzca başarıyla yapılmakta, 7/24 acil destek sağlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR