• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

M&k Koltuk Yıkama - Detaylı Oto Temizlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Kublay - Ömer Dere

Evinize temizlik, temizlikle de sağlık getiriyoruz. Muğla temizlik sektöründe yaptığımız çalışmalarla artık ev sahiplerine en büyük desteği biz veriyoruz. Bu koltuğu nasıl temizlerim ya da bu leke nasıl çıkar derdine son. Profesyonel ekibimizle en kolay temizliği ayağınıza getiriyoruz. Adresinize gelerek sizlerin gözleri önünde yaptığımız koltuk yıkama çalışmaları ile oturduğunuz yerden temiz bir ortam kazanacaksınız. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en güvenilir temizlik çalışmalarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana güvenle ve sevilerek tercih edilen firmamız, bu güven duygusunu sarsmamak adına çalışmalarda hataya yer vermiyor.

Özenle ve titizlikle gerçekleştirdiğimiz yıkama hizmetimizle evinizde, iş yerinizde ve aracınızda detaylı koltuk temizleme çalışmaları yapıyoruz. Eşyalarınıza asla zarar vermiyoruz ve eskisinden daha iyi bir görünüm kazanması için özenle temizliyoruz. İşimizde o kadar iddialıyız ki, çıkaramayacağımız leke yok. Kullandığımız profesyonel yıkama makineleri ile sizlere kesin sonuçlu hizmet veriyoruz. Artık daha temiz koltuklara sahip olacaksınız, eski ve kirli görünümden kurtulacaksınız.

Aldığımız eğitimlerle ve tecrübelerimizle işimizi en iyi yapan biziz. Sektörde sizler tarafından tanınıyoruz ve güvenle tercih ediliyoruz. Kullandığımız makinelerin bakımını ve temizliğini zamanında yaparak sizlere kaliteli hizmetler veriyoruz. Çalışkan ve azimli ekibimizle çalışmalarımızı kısa sürede bitirerek zamandan tasarruf sağlamış oluyoruz. Güler yüzlü, samimi, güvenilir, yeniliğe ve gelişime açık, işine ve çevresine saygılı ekibimizle kalitenin adresi olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler