• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mobile Center

Sektör :

Yetkili Kişi :

Naim Biçer

İstanbul teknik servis firması olarak kurucu ilkelerimiz içerisinde gelişime ve değişime açık olma, teknolojiden faydalanmada, sektörde öncü ve yenilikçi olma, müşterilerimize güven verme, ekip çalışması ile başarıyı elde etme, istikrarlı ve kaliteli bir şekilde işinde ilerleme yer almaktadır.

Sektör içerisinde rakiplerine göre marka değeri bulunan ve saygın bir marka olan firmamız teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine değer veren bir pozisyonda bulunmaktadır.

Teknik servis firması olarak vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde; cep telefonu teknik servis hizmeti, cep telefonu tamiri, internet fatura ödeme merkezi, telefon aksesuar satışı, tablet tamiri, sıfır telefon satışı, ikinci el cep telefonu satışı, bilgisayar tamiri, elektrik su fatura ödeme, fatura ödeme noktası vb. yer almaktadır.

Telefonunuzda yaşadığınız teknik veya servis sağlayıcısı ile ilgili sorunlarınızda profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz. Ekiplerimiz bu alanda yıllardır hizmet verdikleri için telefonların içeriklerinden, teknik özelliklerinden ve tamirinden de anlamaktadır. Aynı zamanda ikinci el telefon satışımız da olmakla birlikte yalnızca sağlam ve kullanılabilir durumda telefon satışlarımız bulunur.

Firma olarak amacımız sizlere İstanbul içerisinde kaliteli ve güzel bir hizmet sunmaktır. Bu nedenle de iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, sorun ve şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz. Mağazamıza gelerek ürünler, cihazlar hakkında bilgi alarak, sizler için en uygun cihazı bularak, sahip olabilir ve mağazamızdan mutlu ayrılmanın da tadını çıkartabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR