• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mod Garagee

Sektör :

Yetkili Kişi :

Olcay Erkul

Aracınıza yapacağınız özel bakımlar ve aksesuarlar konusunda sizlere hizmet sunan firmamız bu alanda en başarılı hizmetleri sizlere sunabilmektedir. Aracınızın standart görünümü farklılaştırmak ve özel malzemeler ile aksesuarların kullanımı ile çok daha yüksek koruma dış görsel özellik eklemek için sizlere başarılı çözümler üretmekteyiz. Her marka ve model için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Hizmete başladığımız ilk günden bu yana sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetimiz ve başarılı çalışmalarımız ile sizlerden aldığımız övgüler bizlerin daha fazla çalışmasını ve hizmetlerimizi geliştirmemiz sağladı. Bugün çok daha yüksek kalitede ve hizmet ile ürün çeşitliliği sunarak sizlere başarılı hizmetler sunabilmekteyiz. Alanında bölgede lider konumda olan firmamız sürekli çalışmalarını geliştirmektedir.

Aracınız ile alakalı olarak boya ve boya korumaları dış kaplama konusunda her türlü çözümü sunabilmekteyiz. Manisa oto aksesuar ve modifiye ile boya koruma gibi alanlarda sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktayız. Araçlarınızın cila işlemleri ve boya koruma işlemlerini kısa sürede ve başarılı bir şekilde tamamlamaktayız. Farklı dış modifiye ihtiyaçlarınızın giderilmesini de sağlıyoruz.

Çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz aracınızın çok daha güzel görünmesi ve korunması için sizlere en gelişmiş teknikler ve kaliteli malzemeler ile deneyimli ustalarımızın işçilikleri sayesinde en başarılı hizmeti sunarak çalışmaları yapmaktayız. Alanında uzman ve deneyimli olan firmamız uygun maliyetler ile araç boya korumanızı yapmakta ve kapla ile çeşitli modifiye uygulamalarını yapmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR