• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moda Pansiyon ve Cafe

Adres :

O.m.ü. Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü Ali Fuat Başgil Hukuk-iletişim  Fakültesi Karşısı No: 131  Samsun » Yakakent

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Toraman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hakantoraman55@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 638 58 88

Moda erkek öğrenci pansiyonu olarak samsun çarşamba ilçesinde bulunan modern binamızda öğrencilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Uzun süredir öğrenci barınma hizmetlerini yönettiğimiz için bu işte tecrübeliyiz. Samsun Çarşamba ilçesinde bulunan tanınmış öğrenci yurdumuzile öğrencilerimize iyi hizmetler ile faydalı olmaya çalışıyoruz. Anadolu kültüründe misafir ne demek ise, Moda Erkek Öğrenci Pansiyonumuzda konaklayan arkadaşlarımız da bizim için o demektir.

Pansiyonumuz konumu itibari ile tüm üniversiteye hızlı ve rahat ulaşım imkanı sunmaktadır. 1,2,3,4 kişilik odalar, 24 saat sıcak su, wireless internet bağlantısı,oda seçeneklerine göre Uydu+TV, kafeterya, rahat ve sakin bir ortamda ders çalışmak için etüt odaları, çamaşır ve ütü imkanı, günlük oda temizliği imkanlarımız arasındadır.

Misyonu öğrencilerimize evinde hissettiği huzur ve mutluluğu yaşatarak onların başarılarına katkıda bulunmak olan öğrenci yurdumuz, yüksek öğrenim gören öğrencilerimizin, ailelerinin tavsiye ve referanslarıyla kurulduğu yıldan beri Samsun Çarşamba da erkek yurtları arasında bilhassa tercihedilmektedir.

Samsun'un en güzel ilçelerinden çarşamba dabulunan yurdumuz üniversitenin tam karşısında olup yakınlığı ile öğrencilerine avantaj sağlamaktadır. Rahat çalışma olanakları güvenlik ve huzurun sonucu olarak öğrenci Moda erkek öğrenciyurdumuz güven ve başarının merkezi olmaya devam etmektedir.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER....

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR