• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moneygram

Adres :

Aksaray Mah. Manastırlı Rıfat Sok. No: 18/a İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Pirçek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mpircek0@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (380) 634 39 05

Whatsapp 2:

0 (545) 542 09 81

İstanbul'da hizmet vermekte olan, Moneygram isimli firmamız birmilyonnokta.com ailesine üye olduğunu duyurdu. Para, insanlık tarihi boyunca büyük bir yere sahip olmuştur. İcat edildiği günden bu yana her geçen gün daha da değerli olan ve o olmadan hiçbir şey yapılamayan para hayatımızın merkezinde yer almaktadır. Yeme, içme, barınma ve daha birçok şey para ile mümkün olmaktadır.

Napolyon'un parayı icat etmesinden ve bir de sanayi devriminin ardından para artık vazgeçilmez olmuştur. Her ülkenin kendi sistemine has para birimi vardır. Bir de zaman geçtikçe paranın akış şekli değişmektedir. Örneğin eskiden elden ödemeler yapılırken, günümüzde nerdeyse elden ödeme artık yok olmaktadır. İstanbul hizmet olarak bizler, çağın getirdiği bu sisteme en uygun hizmet eden firma olarak yanı başınızdayız. Para havalesi işlemlerinizi en kaliteli ve güvenilir şekilde yapmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Firmamız profesyonel çalışan ekibiyle son derece güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktadır. Para olmazsa hayat durur ve bu yüzden paramızın zarar görmemesi için güvenilir yöntemlerle gelip gitmesini isteriz. İşte bizler de tam bu ihtiyaca cevap olarak kurulduk ve görevimizi hakkıyla yerine getirmekteyiz. Paranızın gideceği yere güvenle gitmesini veya gelmesini sağlamaktayız. Para transfer işleminde görüp görebileceğiniz en hızlı firma olarak hizmetinizde olmaktan gurur duymaktayız. Bize bu gururu tattıran sizlersiniz ve sizlere kaliteli, güvenilir hizmetimizi sunmaya da devam edeceğiz. Birlikte kaliteli ve güvenilir bir yaşam için diyoruz.

whatsapp
+380634390587

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR