• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Monofiz Terapi & Skolyoz Merkezi

Adres :

Hacı Saki Mah. Çimen Sokak Pera Plaza Kat: 7 No: 22/19 Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra Postallı Yörük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

busrapostalli@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 938 66 72

Kurumumuz; Kayseri sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurumumuzun amacı faaliyet alanımız olan monofiz fizik tedavi yöntemleri ile hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek için iyileştirici, güvenilir ve bilimsel yöntemler ile hizmet sunmaktır. Bunun için kurumumuza başvuruda bulunan hastalarımızın durumlarını göz önüne alarak hastalarımıza en uygun tedavi seçeneğini planlıyor ve uyguluyoruz. Tedavi süreci boyunca tüm hastalarımızı yakından takip ediyor ve kişiye özel egzersiz programları ile beklentilerini karşılamak için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz.

Kurum olarak sunduğumuz modern sağlık hizmetleri ile bilinirliğimizi arttırarak daha geniş kitlelere hizmet vermeyi kendimize şiar edindik. Dolayısıyla insan sağlığı odaklı çalışmalarımız ile güncel gelişmeleri yakından takip etmekte ve hastalarımıza koruyucu ve güçlendirici uygulamaları başarılı bir şekilde uygulamaktayız. Kas, diz, bel, sırt ve boyun ağrısı, düzleşme, donuk omuz tedavisi gibi iskelet ve kas sistemini güçlendirici uygulamaları, fizyoterapistler eşliğinde masaj, pilates ve hamile pilatesti gibi pek çok modern egzersizler eşliğinde çağdaş standartlarda uyguluyoruz. Bununla birlikte faaliyet alanımızda edindiğimiz yılların bilgi, beceri ve tecrübesi ile pek çok farklı hasta tipinde başarılı uygulamalar yaparak tedavilerini gerçekleştirmenin gururunu taşıyoruz.

Biz bir fizyoterapi merkezi olarak monofiz fizik tedavi yöntemleri aracılığı ile hastalarımızın günlük yaşantılarındaki aktivitelerini ağrısız bir şekilde yapabilmeleri için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Hedefimiz hastalarımızın yaşam kalitelerini arttırarak pozitif bir yaşam sürmelerine katkı sağlamaktır. Bunun için kurumumuza başvuran hastalarımıza öncelikle en uygun tedavi yöntemini planlıyor ve hastalarımızın şikâyetlerini gidermede en etkin çözümleri sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler