• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moodplus Spor Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres :

Gürselpaşa Mahallesi Aliya İzzet Begoviç Bulvarı 75496 Sokak Prestige Residence A Blok No: 4/b Seyhan Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Canan Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yilmaz.m@live.com

Whatsapp 1:

0 (546) 502 29 42

Whatsapp 2:

0 (546) 502 29 42

Moodplus Spor & Sağlıklı Yaşam Merkezi spor salonu, fitness ve pilates merkezi olarak Adana Seyhan da hizmet vermekteyiz.

Moodplus Spor & Sağlıklı Yaşam Merkezifirması olarak sektörel anlamda sunmuş olduğumuz imkanlar müşterilerimiz için en yüksek kaliteyi oluşturmaktadır. Spor kolunda kurulmuş olan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde kaliteyi elde etmeyi başarmış ve değişmez bir hale getirerek eksiksiz kentinin müşterilerine sunmayı bir borç bilmiştir. Bu borç hissiyatı karşısında müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı sürekli bir şekilde en doğru biçimde göstererek güven ve beğeni kazanıyoruz. Her müşterimizin firmamıza göstermiş olduğu ilgidaha üst noktaya ulaşarak kentin en önemli işletmelerinden biri olmayı başarıyoruz.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR