• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Moon Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gül Kılınç

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul güzellik merkezi alanında sunmuş olduğu hizmetler ile müşterilerinin uğrak noktası haline gelen Moon Güzellik Salonu birmilyonnokta.com bünyesinde hizmet veren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Güzellik ve kişisel bakım alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayarak hayalinizdeki görünüme kısa sürede kavuşmanızı sağlıyoruz. İstenmeyen tüyleriniz için son teknoloji cihazlarımızla lazer epilasyon hizmeti vererek kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde ediyoruz. Sadece kadınlar için değil aynı zamanda erkek müşterilerimiz için de lazer uygulaması yapıyoruz.

El ve ayaklarınız için manikür pedikür yaparak daha hoş gözükmelerini sağlıyoruz. Her zaman en kaliteli malzemeleri tercih ederek sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Modayı yakından takip ederek en modern duran jel tırnak görünümlerini tırnaklarınıza uyguluyoruz.

Cansız, seyrek ve kısa kirpikleriniz mi var? O zaman doğru yerdesiniz. İstediğiniz görünümde ipek kirpik uygulaması yaparak güzel bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Gözünüze zarar vermeyecek ürünleri tercih ederek sağlığınızı ön planda tutuyoruz.

Dudak renklendirme işlemi yaparak canlı ve renkli dudaklar elde ediyoruz. Dudaklarınıza bakım yaparak ihtiyacı olan nemi kazanmasını sağlıyoruz. Kilo problemi olan müşterilerimiz için bölgesel incelme ve g5 masajı yaparak hayallerindeki vücuda kavuşmalarını sağlıyoruz. Düzenli seanslar yaparak kısa sürede etkili sonuçlar almayı başarıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan en iyi şekilde yararlanmak için bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR