• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moonlight Estetik Kalıcı Makyaj Uzmanı Sevgi Coşkun

Adres :

Hacı Halil Mahallesi 1224 Sokak No: 9/1 Gebze Kocaeli Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevgi Coşkun

E-Posta Adresi :

sevgitaskiran.83@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 587 77 74

Kocaeli güzellik merkezi sektöründe kurulmuş olan firmamız yeni modern uygulamalar eşliğinde en güzel güzellik yöntemlerini sizlere sunmaktadır. Firma olarak bu alanda sahip olduğumuz deneyimler ve profesyonellik sayesinde en yeni uygulamaları hemen ediniyor ve kısa sürede sizlere sunuyoruz.

Güzellik merkezimiz içerisinde hizmetlerimiz bu alanda eğitim almış ve uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır. Makeup uzmanlarımız ile vermiş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde kısa sürede sizlere istediğiniz güzellik hizmetini sunmaktadır. Kişisel bakım konusunda da deneyimli ve bilgili olan ekibimizin yapacakları uygulamalar en ideal cihazlar ve ekipman ile gerçekleştirilir. Bu alanda teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için, en yeni makineler ve uygulamalar ile hizmet verebiliyoruz.

Gebze içerisinde bulunan güzellik merkezimizde profesyonel olarak sunmuş olduğumuz hizmetler arasında, kalıcı makyaj uygulaması, 3D kıl tekniği uygulamaları, dudak renklendirme işlemleri, kaş tasarım merkezi, microblading uygulaması yer almaktadır. Tüm hizmetlerimiz en kaliteli ekipman ile kısa sürede sağlanır.

Güzellik merkezimiz sunmuş olduğu tüm hizmetleri en uygun fiyata sunmaktadır. Bu nedenle de Kocaeli içerisinde en çok tercih edilen firma durumuna gelmiştir. Güzellik konusunda bizlerden kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Hem bütçeden hem de zamandan tasarruf ederek güzelleşmenin adresi olarak uzmanlarımız ile tanışabilir ve uygulamalarımız hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, hangi uygulamamızı yaptırmak istiyorsanız önceden bizleri arayarak kendiniz için en uygun saate randevu oluşturabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ:

Ütüleme - Acısız epilasyon

İğneli Epilasyon

Power plate

Bölgesel İncelme

Kavitasyon

Asit Peeling

Dermaterapi ile saç uygulaması

Cilt Gençleştirme

Cilt Bakımı

Maske uygulaması

Peeling Leke uygulaması

Göz Çevresi Bakımı

Microblading Kalıcı Makyaj

Lazer Epilasyon

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR