• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moonstar Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tülin Canbaba

Servis anlayışından kafemizin hizmet verilen alanlarına kadar her noktasında Erzincan’da bir başka benzeri daha bulunmayan eşsiz bir hizmet veren Moonstar Cafe olarak sizlerin keyifle vakit geçirebileceğiniz alanları yaratmak üzere faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Günden güne yenilediğimiz ve daha gelişmiş hale getirdiğimiz hizmetleri ve hizmet verdiğimiz alanları sizlerin konforu ve rahatlığı için daha kullanışlı hale getirerek sizlere ulaşıyoruz. Hem açık alanları hem de kapalı alanıyla kalite ve konforu bir arada bulabileceğiniz kafemizde ferah salonlarımızda rahatlıkla vakit geçirmenizi de sağlayabiliyoruz.

Geniş aile toplantılarından arkadaş gruplarıyla yapılabilecek kalabalık toplantılara, sessiz bir şekilde kendi vakit geçirmek isteyenlerden birkaç kişi oturup sohbet etmek isteyen kişilere kadar her çevreden insana hizmet veren bizler Erzincan yeme içme ve eğlence sektörünün de önde gelen kafelerinden biri oluyoruz. Alanında uzman aşçılarımız ve servis personelimizle birlikte oldukça lezzetli yiyecekleri tüketirken aynı zamanda içecek seçeneklerimizle de çok farklı zevklere sahip olan kişilerin bir arada vakit geçirmesini mümkün hale getiriyoruz.

Dekorasyon alanında yaptığımız çalışmalarla kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz bir rahatlığı sizlere sunarken doğal olarak hazırlanmış içeceklerle de doğallığı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayabiliyoruz. Müşterilerimizin düzenli olarak bizleri ziyaret eden devamlı müşterilerimiz olmasının etkisiyle yaptığımız işlerden emin bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyor ve günden güne daha nitelikli ve kaliteli çalışmaları ortaya koyabilmek için de kendimizi geliştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR