• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Moss Pilates İstanbul

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yeliz Polat

  • firma fb
  • firma instagram

Moss Pilates İstanbul olarak sizlere hizmet vermek için sarf ettiğimiz çaba daha da arttıyor ve bunu birmilyonnokta.com üyesi olarak gerçekleştiriyoruz. Bu sporun sizlere faydası gayet geniş kapsamlı bir durumu karşılıyor. Bel konusunda, kaslar konusunda, esneklik konusunda birçok yardım sağlıyoruz. Eğer bu gibi kaslar gelişmediyse bu size günlük hayatta büyük bir aksatma yaşatır. Daha da kötüye giderek sizleri yatalak hale bile getirir. Dolayısıyla işe bu taraftan bakmak lazım.

İstanbul spor alanında çalışan kişiler olarak gün hayatımızda hareketin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Eğer rutin bir şekilde hareket etmezsek büyük hastalıklara yakalanmanız büyük bir olasılık oluyor. Dolayısıyla bunu kimse istemez ama düzen tutturursanız işinizi daha da kolay hale getirmiş olursunuz. Buna uymayan kişiler hızlı bir kilo artışına ve buna bağlı olarak farklı fiziksel sorunlara sürüklenebilirler.

İşimizi yaparken en doğru hareketleri yaptırıyor ve buna uygun teknikleri ise yerinde uygulamalarla gerçekleştiriyoruz. En ufak yanlış harekette sizlerin sakatlanması bile söz konusu olabiliyor. Yani kaslarınız zarar da görebilir. Onun için işi bilen kişiler olarak bizlerden hizmet almanız gayet yerinde bir adım olacaktır. Hangi hareketin nasıl bir oluşuma sürükleyeceğini çok iyi biliyoruz. Çünkü neyi, ney için yaptığımızı iyi biliyoruz ve bu amaç doğrultusunda yürüyerek hedeflerimize daha istikrarlı bir şekilde ulaşmış oluyoruz. Desteklerinizi her zaman destekliyoruz ve destekleyeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar