• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Moto20 Full Service

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yaşar Çabuk

reklam logosu
  • firma fb

Denizli içerisinde teknik servis sektöründe kurulmuş olan firmamız bu sektör içerisinden en donanımlı kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden itibaren en modern yöntemleri kullanan firmalardan biri olarak, hem teknik servis hem de bakım konusunda en uygun fiyatlı çözümleri bir arada sizlere sunuyoruz.

Denizli teknik servis, tamiri ve bakımında sunmuş olduğumuz birbirinden farklı hizmeti sizler için tek bir çatı altında topladık. Her an bir arızasının çıkabileceği düşünüldüğünde motosiklet bakımında en önemli konu hemen ulaşılabilir olmaktır. Bu nedenle Denizli içerisinde konumlandığımız alan ile bizlere hemen ulaşmanızı sağlıyoruz. Ekiplerimiz motosiklet arızasının neyden kaynaklı olduğunu anlayarak, depomuzda bulunan orijinal yedek parçalar ile hemen bakımını yapacaktır.

Motosiklet yol yardım hizmetlerimiz ile kısa süre içerisinde yardımınıza yetişerek, kaliteli hizmeti sizlere yaşatıyoruz. Tamir ustalarımız bu alanda yılların deneyimlerine sahip oldukları için en kısa sürede profesyonel hizmet kalitesini sizlere yaşatacaklardır. Motorun sıkıntısının ne olduğunu hemen anlayan bu ustalar tamir servisi olarak en modern ekipmanı kullanırlar.

Motosiklet tamir atölyesi olarak, motosikletiniz için en özel servis hizmetini sizlere yaşatıyoruz. Periyodik bakım yaptırmak için Denizli içerisinde en uygun yeri arıyorsanız eğer şuan bulmuş bulunuyorsunuz. En uygun fiyata periyodik bakım işlemini yapan firmamız, kısa sürede bakımı geçmenizi sağlayacaktır. Motosiklet tamir ve bakımı için hemen bizleri arayarak rezervasyon yaptırabilir veya adresimize gelerek hemen ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR