• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mr Big Klasik Restorasyon Car Care

Sektör :

Yetkili Kişi :

Can Bey

Mr Big Klasik Restorasyon Car Care araçlarınız için boya koruma sistemleri uygulama merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Araç sahipleri, araçlarının her zaman bakımlı ve temiz olmasını ister. Bakımlı ve temiz araç kullanmak her zaman keyif veren şeyler arasında yer alır. Ancak sürekli olarak aracı temiz ve bakımlı tutmak kolay değildir. Firma olarak araçlarınızın daha bakımlı ve temiz olması için farklı uygulama seçeneklerimiz bulunmaktadır. İzmir oto aksesuar ve modifiye sektöründe hizmet veren firmamız en kaliteli hizmeti almanız için çalışmaktadır.

Detaylı iç ve dış temizlik firmamız tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Araçların kullanımına bağlı olarak hem içi hem de dışı kirlenebilir. Özellikle iç taraflarındaki toz ve kirler aracın kötü gözükmesine neden olmaktadır. Detaylı temizlik hizmetimiz ile aracınız hem içerden hem de dışardan tertemiz gözükecektir. İç kesimdeki en ulaşılmaz yerleri bile temizlik işlemimiz ile temizlenecek ve kirlerden arınacaktır. Detaylı temizlik işlemine ek olarak seramik kaplama ve pasta cila uygulamaları da aracınızı güzelleştirmek için profesyonel olarak uygulanmaktadır. Seramik kaplama ile araçların boya ve kaportaları iyi şekilde korunmaktadır. Seramik kaplama işlemi boyanın korunması, daha iyi bir görüntüye sahip olmasını ve daha zor kirlenmesini sağlamaktadır.

Bunlara ek olarak araçların motor, klima ve far gibi alanların detaylı şekilde temizlenmesi hizmeti sunulmaktadır. Oto kuaför ve detaylı temizlik uygulamalarımız ile aracınız çok daha temiz ve bakımlı olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR