• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ms Midyeci Murat

Adres :

Beyaz Gül Caddesi Bebek Arnavutköy Mahallesi No: 6 Beşiktaş İstanbul İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Demir -sait Ayaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@msmidyecimurat.com

Whatsapp 1:

0 (535) 940 41 46

Whatsapp 2:

0 (535) 940 41 46

Whatsapp 3:

0 (538) 205 71 21

Ms Midyeci Murat

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Ms Midyeci Muratailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Ms Midyeci Murat ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızın bir parçası olarak siz müşterilerimizin yaşadığı tüm sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmek üzere yapıcı bir şekilde yaklaşım sergiliyoruz. Sektörümüzün getirmiş olduğu ayrıcalıklardan yararlanarak çok farklı yollarla siz müşterilerimize ulaşırken takım olma ruhunun getirdiği gücü personelimizden alarak amacımıza ulaşma yoluna hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR