• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Msa Estetik Ve Güzellik Maltepe

Adres :

Bağlarbaşı Mahallesi Bağdat Caddesi Bağdat Pasajı No: 441 Daire: 33 Kat : 1 İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Şahin

E-Posta Adresi :

msaestetik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 388 90 22

İstanbul Maltepe selülit tedavisi,İstanbul Maltepe medikal estetik merkezi,İstanbul Maltepe gözenek sıkılaştırma,İstanbul Maltepe medikal cilt bakımı,İstanbul Maltepe g5 selülit masajı,İstanbul Maltepe cilt leke tadavisi,İstanbul Maltepe siyah nokta tedavisi,İstanbul Maltepe kalıcı kaş tasarımı,İstanbul Maltepe lazer epilasyon salonu,İstanbul Maltepe lazer epilasyon fiyatları,İstanbul Maltepe lazer epilasyon işlemleri,İstanbul Maltepe buz lazer epilasyon,İstanbul Maltepe buz lazer epilasyon fiyatları,

Söz konusu güzellik olduğun da bayanların tercihi, güvenle geleceği bir adres olarak Maltepe’de güzelliğe estetik katıyoruz. Bayanın öncelikli olarak kıyafetinin temiz, bakımlı ve sağlıklı olmanın yanında güzel bir cilde sahip olmak istediğinin farkındayız. Misyonumuzu güzelliğin estetik ile buluşup harika neticeler ortaya çıkarması üzerine kurduk. Biz sizin aynadaki gözleriniz olarak işimize yaklaşıyoruz. Dışardan sizlere bakan, inceleyen gözlerle sizlere bakıyor ve gereklerini gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız, tecrübeli personellerimizle yapıyoruz.

Temizleme sütüyle cilt temizlemeden, medikal cilt bakımına, zayıflama ve selülit masajlarından, mikro iğneleme yöntemlerine birçok alanda cildinizin güzelliği, estetiği ve sağlığı için çalışıyoruz. Siz kendinizi beğenin, sağlıklı ve güzel kalın istiyoruz. Vücudunuzun her noktasında güzelliği hissetmeniz için birçok teknolojik makine ve teçhizatlar kullanıyoruz.

En yeni trendleri vücudunuz her noktasına ulaştırmak için çalışıyoruz. Sizlere yönelen gözlerin tereddütsüz güzelliğinizi şaşkınlıkla karşılayacağı estetik ve dokunuşlar yapıyoruz. Birçok seçeneği, cilt bakımınızda, güzellik ve estetik yapınızda, sağlıklı güzel kalma adına sizlere sunuyoruz. Doğru bildiğimiz işi dürüst ve tecrübeli personellerimizle yapıyoruz.

Kendinizi yormadan, korkuya, paniğe kapılmadan, estetik mağduriyeti yaşamadan, sağlığınız bozulmadan daha güzel olabilmeniz, güzelliğinizi koruyabilmeniz için biz buradayız. Sizin güzelliğinizi önemsiyor ve değer katmak için çalışıyoruz. Yeniliklerle sizleri daha estetik bir duruş ve cilt sahibi yapmak için hizmet ediyoruz. Güzellik kalıcı, sağlıklı, güvenilir ve estetik olsun diye buradayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR