• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Msd Elektrik Sistemleri

Adres :

Şirinevler İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Aygün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

msdelektriksistemleri@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 448 61 70

Msd Elektrik Sistemleri olarak, oldukça profesyonel ve nitelikli çalışmalarımıza hiç hız kesmeden devam etmekteyiz. Özellikle genel elektrik sistemleri alanları başta olmak üzere oldukça üst düzey kalite standartlarında envaiçeşit hizmetlerini sürdürmektedir. Elektrik sistemleri arıza onarım, spot aydınlatma sistemleri, elektrik arıza servisi, aydınlatma sistemi kurulumu, alçıpan aydınlatma sistemleri, çeşitli asma tavan uygulamaları, led aydınlatma sistemleri ve gergi tavan uygulamaları alanında çeşitli hizmetlerini sürdürmekte olan Msd Elektrik Sistemleri firmamız, pek değerli müşterileri için oldukça hızlı ve etkin bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Çok geniş ve zengin bir hizmet yelpazesini de firma bünyesinde barındıran Msd Elektrik Sistemleri markamız, sektöründe parlayan marka değeri ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Sektör lideri hizmet standartları ve oldukça makul fiyatlı hizmetleri aynı çatı altında buluşturarak hizmetlerine devam etmekte olan Msd Elektrik Sistemleri işletmemiz, oldukça geniş ve kapsamlı bir müşteri kitlesine de hizmet vermektedir.

Elektrik sistemlerinin yapım onarım işleri ve çeşitli aydınlatma sistemlerinin yapı işleri alanında hizmette sınır tanımayan Msd Elektrik Sistemleri markamız, sektöründe dev hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Genel müşteri memnuniyeti çerçevesinde sürekli ve etkin hizmetlerine devam eden Msd Elektrik Sistemleri markamız, pek değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirilerine de kulak vermektedir. Gün içerisinde firmamıza İstanbul Bahçelievler elektrik sistemleri şubemiz aracılığıyla ulaşabilir veyahut şube GSM telefon numaramız vasıtasıyla bizlere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR