• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mucize Adımlar Spor Kulübü

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Barış Çelikel - Hasan Sağlam

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Spor alanında faaliyet gösteren Mucize Adımlar Spor Kulübü birmilyonnokta.com üyesidir. Çocuk aktivite ve rehabilitasyon merkezi olarak önemli bir hizmeti sizlerin istifadesine sunmaktayız. Uzman eşliğinde çocuklarınız için ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri profesyonel olarak sizlere vermekteyiz. Eğitim ve sporu bir arada en nitelikli şekilde sunmaktayız. Bilimsel ve teknik gelişmeler ışığında her türlü imkanları sizlere sunan bir spor merkezi olarak hizmetinizdeyiz. Çocuklarınızın gelişiminde tam destek sağlamak için faaliyet göstermekteyiz.

Ankara spor ve rehabilitasyon merkezi olarak geniş bir uzmanlık alanına sahibiz. İhtiyaç duyulan pek çok terapi ve aktiviteyi çocuklarınız için sunmaktayız. Spor merkezimizde; el beceri eğitimi, down sendromu tedavisi, duyu bütünleme terapisi, heler sendromu tedavisi, dikkat bozukluğu tedavisi, özel otizm tedavisi, Dezintegratif bozukluk tedavisi, çocuklarda ince motor gelişimi ve daha pek çok eğitim ve uygulamayı alanında uzman eğitmenlerle sunuyoruz. Çocuklarınızın gelişiminde önemli bir desteği sağlayarak sorunlarınız ve ihtiyaçlarınızsa çözüm ortağınız oluyoruz.

Verdiğimiz hizmetin farkında olan bir spor ve eğitim merkezi olarak ticari kaygıdan uzak danışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Çocuklarınızın gelişim sürecinde geçici çözümler yerine uzun ömürlü hayatını daha nitelikli hale getiren kalıcı çözümler için hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bize müracaat eden danışanlarımıza en doğru şekilde hizmet vererek tüm işlemlerimizi eksiksiz tamamlamaktayız. Deneyim ve birikimlerimizi her defasında daha da artırarak hizmet kalitemizi artırmaya devam etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR