• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mugi Veteriner Kliniği

Adres :

Atakent Mah. 1471 Sok. No: 3/7 B Elvankent Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Çelik

E-Posta Adresi :

mscelik1508@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 084 75 30

Ankara Etimesgut’ta faaliyet gösteren Mugi Veteriner Kliniğimiz birmilyonnokta.com üyesidir. Bizler en değerli dostlarınız için buradayız. Biliyoruz ki her birinizin petleri yakın arkadaşlarınız ve yakın dostlarınızdır. Onları sahiplenmek aynı zamanda onların sorumluluklarını almaktır. Bu bakımdan onların daha sağlıklı ve daha uzun bir yaşam sürmeleri adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bölgemizin en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen veteriner kliniği olmakla birlikte hep daha fazlası için çalışıyoruz.

Ankara evcil hayvan sektörünün gözde mekanlarından birisi olarak evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz her alanda en yakın çözüm ortağınız oluyoruz. Pek çok kişi için evcil hayvanlar sadece aynı evde, işyerinde yaşanan canlılar olmanın çok ötesindedir. Adeta birer çocuk olarak görülür ve yaklaşımlar ona göre olur.

Hayvanların tamamı tıpkı insanlar gibidir. Nasıl ki insanlar hastalanır, kazalara karışır, bakıma, muayeneye ihtiyaçları olur. Aynen evcil hayvanların da öyledir. Onları hastalıklara karşı koruma adına muayenelerini yaptırmanız gerektiği gibi vitaminlerle, aşılarla korumanız, sağlıklarını desteklemeniz gerekir. En yakın dostlarınızın sağlık gereksinimlerinde Mugi olarak her zaman yanı başınızdayız.

Her birisi alanında eğitimlerini tamamlamış veterinerleriniz ve ekibimizle arkadaşlarınızın bütün kontrollerini, aşılarını, koruyucu hekimliklerini, röntgen çekimlerini yerine getiriyoruz. Ayrıca sağlıklı beslenmeleri için yaşlarına, türlerine, özel ihtiyaçlarına göre gereken bütün mamaların satışını yapıyoruz. Pet kuaför çözümlerimizle de dostlarınızın daha şık, daha bakımlı görünmelerine yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR