• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Muğla Karya Baby Spa

Adres :

Orhaniye Mahallesi Hastane Sokak 14/6 Muğla / Menteşe Muğla » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tayfun Furkan Ulu

E-Posta Adresi :

karyagbe.48@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 396 84 68

Hamam, sauna ve masaj sadece büyükler için değildir. Bebeklerin de en az büyükler kadar bunlara ihtiyaçları vardır. Üstelik bütün bunlar bebeklerin kas ve zihinsel gelişimlerini arttırıp daha sağlıklı bir gelişim süreci yaşamalarına yardımcı olur. Muğla merkezde hizmet veren Muğla Karya Baby Spa salonumuz ile bizler bu alanda bir ilke imza atıyor, bebekleriniz için benzersiz bir mekân inşa ediyoruz. Tamamen özel dizayn edilmiş salonumuz dünya standartlarında hazırlanmış olup gelişmiş ülkelerde çocukların sağlığı ve gelişimi için çok uzun yıllardır tercih edilen bir uygulamadır. Bizler bölgemiz halkını bu ayrıcalıkla tanıştırmış olmanın haklı gurunu yaşıyor, her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşabilme gayretinde bulunuyoruz.

Muğla hamam sauna ve masaj salonu sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak yola çıktığımız ilk günden itibaren üst düzey uygulamalarımızla fark oluşturduk. Kısa sürede büyük bir ilgiyle karşılaştık. Fakat başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, geleceğimizin teminatı, her birimizin en değerli varlıkları olan bebeklerimiz için daha iyisini yapabilmeye çalışıyoruz. Çocuklarınız için son derece faydalı olan spa, onların başta kas gelişimleri olmak üzere pek çok yönden artı özellik kazanmasını sağlar.

Muğla Karya Baby Spa olarak her biri alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, işini özveriyle yapan, bebeklerinizin ağlığını, güvenliğini en az sizler kadar önemseyen bir kadroya sahibiz. Uzman ekibimizle bebek gelişim uzmanlarımız eşliğinde yepyeni uygulamalarla tanıştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR