• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat Polat ve Aytuğ Ahmet İyibilek Adi Ortaklığı

Adres :

Hüseyin Ağa Mah.tarlabaşı Bulvarı No: 61/63beyoğlu/istanbul İstanbul

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Polat ve Aytuğ Ahmet

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

medusa@medusaturizm.com

Murat Polat ve Aytuğ Ahmet İyibilek Adi Ortaklığı

Vizede birçok başvurunun ret olmasının en büyük sebeplerinden biri yanlış veya eksik doldurulan formlar ve vize görüşmelerinde sorulan sorulara istenilen cevapların verilmemesi. Vize başvuruları için ciddi ve önemli bir ön hazırlık gerekmektedir.

Konsoloslular sık sık prosedür değiştirmekle birlikte yeni uygulamalar getirmektedir. Her ne kadar 'Ben biliyorum kendim hallederim bir problem olmaz' şeklinde düşünüyorsanız da, bizim tecrübemiz bu tip başvuruda bulunanların çoğunluğunu ne yazık ki hüsrana uğradığı yönündedir.

Murat Polat ve Aytuğ Ahmet İyibilek Adi Ortaklığı müşterilerimizin amerikan vizesi , hollanda vizesi alımlarında, moldava vizesi alma işlerinde , tatil için ukrayna vizesi almak için dubai vizesi alma işlerinde rehberlik yapmaktadır.

Size Sunduğumuz Vize Danışmanlığı Hizmetleri

Vize dosyanızın hazırlanması, gereksiz bilgilerin çıkarılarak, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en doğru haline getirilmesi.Bazı ülkelerin başvurularında durumu açıklayıcı ve konsolosluğa hitaben İngilizce mektup yazılması gerekir. Bu mektubun yazılması ve dosyanıza eklenmesi.Uçak ve/veya otel rezervasyonlarının yapılması ve bu detayların dosyanıza eklenmesi.Şahsi başvuru gerektiren ülkeler için vize randevunuzun belirlenen güne ve doğru saate alınması aynı zamanda size iletilmesi.Şahsi başvuru istemeyen ülkeler için başvurularınızın konsolosluğa bizzat iletilmesi ve sonucunun firmamızca alınıp pasaportunuzun size kargo ile gönderilmesi.Eğer şahsi vize görüşmesine girecekseniz görüşmenizden önce size görüşme sırasında yapılması veya yapılmaması gereken şeyleri ve hareketler hakkında bilgi ve oryantasyon verilmesi.İlk kez vize alacaklar için özel durum değerlendirmesi ve tüm soruların eksiksiz birebir cevaplandırılması.Her tür sorularınız için sınırsız destek.Her ülkenin değişik vize evrakları bulunmaktadır. Lütfen gideceğiniz ülkenin vize evraklarını bizden isteyiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR