• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat&leyla Bayan Kuaförü

Adres :

Yaylacık Mah. Hürriyet Cad. No: 27/a Kırıkkale Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Ertekin

E-Posta Adresi :

ertekin.leyla@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 372 55 87

Whatsapp 2:

0 (544) 372 55 87

Saç tasarımı konusunda profesyonel ekibimiz ile sizlere sunduğumuz başarılı hizmetlerimizde özel günleriniz için en başarılı saç tasarımlarını yapmaktayız. Özel günleriniz ve davetleriniz için saç tasarımı yanında profesyonel makyaj uygulamalarını da yapan firmamız kaynak işlemleri ve kişisel bakım konusunda da deneyimli ekibi ile sizlere profesyonel bir şekilde hizmetler sunabilmektedir.

Kadınlar için oldukça önemli olan saç tasarımı konusunda en başarılı çalışmaları deneyimli ekibimiz ile yaparak sizlere en güzel saç stilini sunabilmekteyiz. Düğün ve nişan gibi oldukça önemli günlerinizde kıyafetinize ve sizlere en uygun olan saç stili ile sizlerin istediği saç tasarımını başarılı şekilde uygulamaktayız. Makyaj konusunda da deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Kırklareli kuaför alanındaki yıllardır süren başarılı çalışmalarımız ile sizlerden gelen yoğun ilgi bu alandaki en başarılı hizmetleri sunmamızı sağlamıştır. Profesyonel ve alanında uzman olan ekibimiz ile en güzel saç tasarımları ve makyaj çalışmalarını yaparak sizleri bu özel günlere hazırlamaktayız. Ayrıca pedikür ve manikür çalışmalarını da başarılı şekilde yapmaktayız.

Sizlere kişisel bakım alanında ağda ve epilasyon konusunda da deneyimli ekibimiz ile başarılı hizmetler sunabilmekteyiz. Alanında uzman olan güzellik merkezimiz sizlerin saç stillerini istediğiniz gibi başarılı şekilde değiştirilmesine ve saç bakımınızın yapılmasına yardımcı olmaktadır. Profesyonel makyaj çalışmalarını sorunsuz olarak yapan firmamız bu alanlardaki en başarılı çalışmaları yapabilmekte ve sizlere her zaman kaliteli hizmetler sunabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR