• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mürsel Motosiklet

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mürsel Aktaş

Hiçbir müşterisini yarı yolda bırakmayan Mürsel Motosiklet birmilyonnokta.com üyesidir. Yıllardır siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına kendimizi geliştirerek çalışmaktayız. Motosiklet taşımacılığı ve transfer işlemlerinde ülkemizdeki çoğu firmaya öncülük yapmaktayız. Bu konuda içinde bulunduğumuz sektör ile ilgili birçok seminer düzenlemiş olan firmamız, her zaman müşterilerimizi memnun etmektedir.

Motosikletinizin yolda kalması durumunda Mürsel Motosikleti tercih ederek acil yol yardım desteğimizden faydalanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz zaman firmamıza bağlı çalışan arkadaşlarımızı aracımızla beraber bulunduğunuz konuma yönlendirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti bu konuda bizim için çok önemlidir. Bu sebeple yol yardım hizmetimiz bütün gün ve saatlerde hizmetinize açıktır. Dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman da motosikletinizi çekebiliriz.

İstanbul otomotiv sektöründe yıllardan beri siz değerli müşterilerimizi yarı yolda bırakmamak adına bizden memnun kalmanız için kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Sürekli gelişen dünya düzeninde biz de firmamız olarak bu düzene ayak uydurmaya çabalıyor ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetimizi güncel tutmaya çalışıyoruz.

7/24 hizmetinize açık olan Mürsel Motosiklet dilediğiniz her yere motosiklet transferi yapmaktadır. Firmamızda ilçeden ilçeye taşıma hizmetinin yanı sıra şehirler arası taşımacılıkta mevcuttur. Müşterilerimizin firmamıza güven duyması adına her zaman saygılı ve işimizi ciddiyetle yapmaktayız. Firmamız olarak bakım ve onarım gibi tamirat servisimiz de mevcuttur. Motosikletinizin bakım ve onarımında güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için yıllardır olduğu gibi bugün de hizmetinize hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR