• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mussilver

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Genç

Takılar kadınlar için vazgeçilmez aksesuarlardır. Kombinlerin tamamlayıcısı ve göz alıcı parçaları olarak karşımıza çıkan takı modelleri her sene modaya göre değişiklik göstermekte ve kadınların beğenisine sunulmaktadır. Firma olarak İzmir takı ve aksesuar sektöründe sizlere hizmet sunuyor ve modanın izinden giderek, en moda en güzel takı modellerini beğeninize bırakıyoruz. Üzerinde çalışmış olduğumuz takı ve aksesuar ürünler özel tasarım ürünlerdir. Bu nedenle dışarıda bulamayacağınız ve özel parçalara sahip ürünlerden oluşur.

İzmir’de istekleriniz doğrultusunda kolye, yüzük, bileklik vb. takı ürünleri hazırlatmak istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Özel takı tasarımlarımız ile sizlerde kendinizi özel hissedebilirsiniz. Üstelik bunu en uygun fiyatlar dâhilinde gerçekleştirmeniz de mümkün. Ürün tasarımlarımız kendi tasarımlarımız olduğu için orijinal parçalardır. İzmir konak içerisinde özel takı tasarımı yaptırmak artık em uygun fiyatlar ile mümkün.

Sektörün nabzına yön veren tasarımlarımız ile sizlerde tanışmak isterseniz kreasyonlarımızı hemen inceleyebilirsiniz. Sizleri mağazamızda yer alan özel ürünlerimizi de görmeye davet ediyoruz. Firma olarak bizler için en önemli olan nokta müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu nedenle de sizlerin takı ve aksesuar konusunda olan hassasiyetinize özen gösteriyor, mükemmel işçilik ile iş prensiplerimizi birleştiriyoruz. Bu sektör içerisinde en çok ilgi gören firmalar arasında yer alan firmamızın ürünleri ile sizleri tanışmaya bekliyoruz. İletişim bilgilerimiz üzerinden telefon numaramıza ve adresimize ulaşabilir, yerimizde takılarımızı görerek kendinize uygun modeli seçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR