• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mutluluk Adası Kreş Ve Gündüz Bakım Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Aydın

Mutluluk Adası Kreş ve Gündüz Bakım Evi

Samsun eğitim sektörünün en sevilen ve en çok tercih edilen isimlerinden biri olan kurumumuz olarak siz değerli müşterilerimize ve en değerliniz evlatlarımıza gözümüz gibi bakıyoruz. Sizlerin emanetine en iyi şekilde bakıp en güzel imkânları ve şartları çocuklarımız için sunmaya devam ediyoruz. Alanında gerekli tüm eğitimleri almış ve kendini sürekli geliştirmeye devam eden deneyimli ve profesyonel hocalarımız ile beraber çocuk gelişiminde ve psikolojisinde uzman ekibimiz ile çocuklarınıza en kaliteli eğitimi veriyoruz. Öğretmenlerimiz her bir öğrenci ile özel olarak ilgilenmektedir.

Sektöre adım attığımız günden bu yana olan süreçte alanımızdaki tüm haber ve gelişmeleri yakından takip ederek gelişen yeniliklere ayak uydurmaya çaba göstermekteyiz. Bugibi kurumlarda genel olarak öğrencilere temizlik, yardım severlik, sevgi, saygı, dürüstlük, uyku eğitimi, yemek yeme eğitimi ve tuvalet eğitimi gibi birçok alışkanlıklar kazandırılmaktadır. Kurum olarak en önemli ilkemiz her zaman çocuğun kendine güvenen, hayal gücünü geliştiren, ailesinden uzak kaldığı süre içerisinde huzurlu ve mutlu olmasını eğlenceli ve zevkli bir şekilde öğreten eğitim kurumu olma yolunda doğru adımlar atarak ilerlemektedir. Bizi tercih ettiğinize pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz.

Çocuklarınıza eğitici ve eğlenceliaktivitelerile kaliteli zaman geçirmesini, sosyalleşmesini destekleyici eğitimler ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz. Uygun fiyat listemizle tüm ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği ve çocuklarını güvenle emanet edebileceği bir yuva olmaya devam ediyoruz. Geniş ve ferah sınıflarımızda birebir eğitim hizmeti ile kendilerini ifade edebilecekleri bir ortam sunuyoruz. Arkadaşları ile beraber sosyalleşip, kendisini ifade edebileceği etkinlikler ile kişilik gelişimine gerekli katkılarda bulunuyoruz.

Daha fazla bilgi ve detay için 0553 510 99 69 numaramızı arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR