• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Muzipo Kids Konya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ezgi Çatalcalı Görün

Drama eğitimi, çocuk spor eğitimi, meslek atölyesi ve çocuk oyun atölyesi olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Pek çok konuda danışanlarına ve müşterilerine titiz bir eğitim yuvası olarak hizmet sunmaktayız. Geleneksel değerlerimizden vazgeçmeden yenilikçi ilkelerimizle müşterilerimize kaliteli ve doğru hizmeti ulaştırmaya gayret etmekteyiz. Geleceğe daha sağlam adımlarla basabilmeniz ve bakabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Sizler için sunduğumuz bakım evi hizmeti ile mümkün olduğu kadar danışanlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çocukların özellikle de okul çağına girmeye yakın olan çocuklarımızın ilgiye ne kadar ihtiyacı olduğunun bilincinde olan firmamız sizler için eğitimli ve güler yüzlü personeli ile çalışmaktadır. Çalışmalarımıza son derece titizlik gösteriyor ve sizleri ihtiyacınız olan ilgi ve destekten mahrum bırakmıyoruz.

Konya eğlence sektöründe sizlerin de arzu ettiğiniz bir eğitim yuvası olabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ağaç yaş iken eğilir düsturundan hareketle sürekli standartlarını arttıran firmamız yeni eğitim materyallerinin önünü açıyor. Özellikle batının keşfettiği yeni uygulamaları da kullanarak sağlıklı bireyler oluşturma yolunda ilerliyor. Firmamızın hedefi sağlıklı ve bilinçli yetişkinler yetiştirmektir. Bu yüzden çocuklarımıza iyi örnek olmak için çalışıyoruz. Kendi standartlarımızı arttırıyoruz. Ahlaklı, eğitimli ve insan ilişkileri yüksek bireyler yetiştirmek için kendimizi seferber ediyoruz.

Daha sağlıklı, psikolojisi ve enerjisi yüksek bireyler yetiştirebilmenin yolunun iyi örnek olmaktan geçtiğini bilen firmamız bu bilinçle çalışmalarını sürdürmektedir. Sizler de güven içerisinde çocuklarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR