• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Muzipo Kids Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ezgi Özdemir

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü, Muzipo Kids. Çocuklarınız için hem eğlenceli hem de öğretici etkinliklerle gelişimlerine yardım etmektedir. İstanbul eğlence sektöründe profesyonel eğitmenlerimiz sayesinde, çocuklarınızı güvenle bırakacağınız eğitim ve eğlence yuvamız Tuzla’da hizmetinizdedir. Geleceğimizi emanet edeceğimiz, geleceğimiz olan çocuklarımız için en özel çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Çocuklar için hareket eğitimi, oyun ve hareketli atölye çalışmaları, doğum günü partileri ve çeşitli etkinliklerle çocuklarımızın hayatında yer ediniyoruz. Çocuklarınızın duygu değişimleri ve bundan kaynaklı hal ve hareketlerini, tükettiği besinleri, oyun saatlerini, oynadığı oyunları, televizyon ve internete olan ilgisi ve uyku problemlerini düzene koyarak daha sağlıklı ve eğlenceli bir dünyaya adım atmalarını birlikte sağlayalım. Onların da bir hayata sahip olduğunu, ebeveynlerine her zaman ihtiyaç duymadan kendi sorunlarını çözebilecek ve kendi ihtiyaçlarını giderebilecek olduklarını öğreterek hayata karşı güçlü ve emin adımlarla ilerlemesine yardımcı olalım.

Çeşitli oyunlar ve eğitimlerle eğlenceli vakitler geçirirken aynı zamanda el becerilerinin gelişmesine, vücudunun esneklik kazanmasına, pratik, doğru ve yaratıcı düşünmelerine yardımcı olmak için yurtiçinde ve yurtdışında aldığımız eğitimlerle çocuklarımıza kaliteli bir hayat sunmak adına çalışıyoruz. Geçen zaman ve gelişen eğitim sistemiyle çocuklarımız için her zaman en iyi ve en güvenilir çalışmaları yapmak için sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz. Güler yüzlü, samimi, sakin, eğlenceli ve güvenilir kişiliğimizle çocuklarımızın her anında yanında oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR