• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

My Bahçem Suit Bungalov

firma adresi

Adres :

Hacımercan Mahallesi Sakarya Caddesi No: 34 Sakarya » Sapanca
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Feyzullah Bektaş
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 696 01 84

  • firma tw
  • firma instagram

My Bahçem Suit Bungalov isimli firmamızla sizlere aradığınız huzurlu ortamı sunuyoruz. Bungalov ev genellikle ahşaptan yapılan bir veya bir buçuk katlı küçük evlere denilmektedir. Son zamanlarda ülkemizde popüler hale gelerek her alanda kullanılmaya başlanmıştır. Tatil yerlerinde, hobi bahçelerinde kullanılan bu evler kişilere aranılan o eşsiz huzuru vermektedir. Bu muhteşem yapılar genellikle doğaya yakın veya tam içerisindeki alanlarda tercih edilmektedir.

Şehrin yorucu gürültüsünden kaçmak isteyenleri bungalovumuza bekliyoruz. Doğanın o huzurlu ortamında kuş sesleri içerisinde harika bir zaman geçireceksiniz. Özlemini duyduğunuz o huzuru sizlere kusursuz bir şekilde veriyoruz. Yerimiz çocuklu ailelerimiz içinde uygundur. Müstakil bahçe, havuz, dışarıda oturma alanı ile aradığınız her şey bulunmaktadır. Mutfağında tüm araç gereçler sizler için hazır bulunmaktadır. Düzenli temizliği ve bakımları yapılan bungalovumuzda keyifli bir tatil geçireceksiniz. İster tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınız veya ailelerinizle rahat bir şekilde tatilinizi değerlendireceksiniz. İş stresinden kaçmak, güzel bir hafta sonu gezisi oluşturmak istiyorsanız sizleri bekliyoruz. Erken rezervasyonlarımızdan, kampanyalarımızdan yararlanarak güzel bir tatili anılarınıza ekleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tatil tarihlerinizi belirleyerek bizlerle iletişime geçmektir.

Sakarya hizmet alanında sizlerle buluşan My Bahçem Suit Bungalov firmamızla geniş müşteri kitlesini misafir etmeye devam ediyoruz. Sizlerle profesyonel bir şekilde ilgilenerek eksiklerinizi kapatarak sizleri mutlu bir şekilde uğurlayacağız. İlimizin bol yeşilliği ve temiz havası içerisinde rahat bir nefes alacaksınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR