• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Myt Elektrik & Elektronik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Tanrıkulu

reklam logosu

Girişimci ve yenilikçi anlayışımız ile Isparta elektronik sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektöre adımını atmıştır. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar santral cihazları bakımı başta olmak üzere jeneratör tamir ve bakımı, güvenlik kamerası kurulumu, bina içi elektrik tesisat döşemesi, ev aletleri tamiri vb. gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde siz değerli müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Doğruluk, güvenilirlik, dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışını temel çalışma ilkeleri olarak kabul eden firmamız; alanında eğitimli ve deneyimli bir teknik kadro ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknik kadromuz hizmet verdiği elektrik elektronik alanında gerekli eğitimleri almış, teknolojiyi yakından takip eden, tecrübeli, özverili ve çalışkan kişilerden oluşmaktadır. Sadece satış ve montaj aşamalarında değil aynı zamanda satış sonrası verdiği teknik servis hizmeti ile de daima müşterilerimizin yanındadır.

Firma olarak insana ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu sorumluluk bilinci ile bugüne kadar teknik kadromuz ile birlikte pek çok konut, iş yeri, alışveriş merkezi, fabrika, okul ve hastane gibi yapının elektrik işlerini anahtar teslim olarak gerçekleştirdik. Keşif, proje, teklif, uygulama ve teslimat süreçlerinin her aşamasında müşterilerimizin daima yanında olduk. Makul fiyat ve en uygun ödeme seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize elimizden gelen kolaylığı sağladık. Bugünden sonra da bu anlayışımız ekseninde faaliyetlerimizi sürdürmeye ve geleceğe emin adımlar ile ilerlemeye kararlıyız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR