• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nagy Güzellik ve Spa

Adres :

Zuhuratbaba Mah. Şükran Çifliği Sok.no: 33 Demet Apartmanı Daire: 3 Bakırköy İstanbul İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nagihan Ökten

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@nagyguzellik.com

Whatsapp 1:

0 (531) 470 67 67

Whatsapp 2:

0 (531) 470 67 67

Nagy Güzellik & Spa:

Firmamızın bugün gelmiş olduğu nokta sadece firmamız açısından değil ülkemiz için de gurur vericidir. Bulunduğumuz lokasyondan çıkarak ulusal çapta faaliyette bulunmakta olan firmamız oldukça kaliteli hizmetlere imza atmış bir marka değer olmaktadır.Yola çıktığımız ilk gün belirlemiş olduğumuz ahlaki nitelikler ve etik kaidelerden zerre kadar taviz vermeden başarıyı elde etmek için çaba gösterdik.

Başarının tesadüf ile değil çalışma ile kazanıldığını bilen, alanında uzman kadromuz her müşterinin memnuniyetini sağlayabilmek için bütün uygulamalarda oto kontrol sistemini devreye sokmaktadır.Modernçağın gereği olarak ortaya çıkmakta olan tüm denetleme sistemleri şeffaf bir şekilde firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Bu şekilde firma çalışanlarının çalışma şartlarını her zaman için en üst seviyelere taşımakta olan ekibimiz aynı zamanda üretim ve hizmet kalitesini de standartların üstüne çıkartmak için çaba göstermektedir.

Bu sebeple kendimize misyon olarak en iyiyi en ekonomik şekilde ve doğru yöntemlerle müşterilerimize sunmayı belirledik.Bunu sağlarken etik ilkelerden ve ahlaki değerlerden zerre kadar taviz vermemek gerektiğinin bilincindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR