• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nargilex

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kutay Sezer

İstanbul alışveriş sektöründe açılmış olan firmamız bu alanda en kaliteli ve en profesyonel hizmeti sizlere sunmak için kurulmuştur. Nargile tütünü, nargile malzemeleri ve aromaları ile birlikte nargile hakkında ihtiyacınız olan tüm alışverişi firmamızdan tedarik edebilirsiniz.

Keyfi verici kullanıma giren nargileler çeşitleri bakımından da kişiden kişiye göre hitap etmektedirler. Her damak tadına uygun nargile aroması ile kafeler de ve kahvelerde en çok tercih edilen dumanlı içecekler arasındadır.

Nargile ürünleri hakkında geniş bilgiye sahip olan ekibimiz ile birlikte, bu alan da en kaliteli hizmeti sizlere sunmak için en lezzetli tütünleri ve en modern nargile ürünlerini bir araya topladık. Nargile malzemesi dendiğinde İstanbul’ da ilk akla gelen firmalardan biri olarak ürün çeşitliliğimizi ile profesyonelliğimizi sizlere sunuyoruz.

Nargile alışveriş noktalarından biri olarak tütün çeşitleri arasında en taze ve en lezzetli nargile tütünlerini bizlerde bulabilirsiniz. Fatih içerisinde bulunan mağazamızdan en uygun fiyata nargile tütünü tedarik edebilirsiniz. Toptan alışverişlerimiz de mevcuttur. Kaliteli ve taze tütünlerimiz en çok tercih edilen tütün gurubu olmuştur.

Sunmuş olduğumuz diğer hizmet ürünlerimiz arasında nargile kömürü satışı, uygun fiyata nargile temizleme setleri, nargile sipsisi, nargile satışı yer almaktadır. Bu hizmetlere en olarak bizlerden nargile kullanımı hakkında da detaylı bilgi alabilir ve en kaliteli nargilen markalarını yakından görebilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR