• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nasip Lokma

firma adresi

Adres :

Demirtaş Barbaros Mahallesi 442. Sokak No : 42 Bursa » Osmangazi
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sezai Erdoğan
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (542) 536 35 87
firma wp

Whatsapp 2:

0 (542) 224 97 25

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Nasip Lokma sokakta sizin istediğiniz yerde olduğu gibi e-ticaret kalitesinde birmilyonnokta da yer almaktadır. Tadımızı halka sunduğumuz gibi işimizi de e- ticarete sunarak siz değerli müşterilerimize farklı iletişim adreslerini kullanarak ulaşmaktan gurur duyarız.

Tadımızı aklınız da izimizi geçtiğimiz yer de bırakmak için bu işe Nasip diyerek yola çıktık. Nasip Lokmayı sokakta gördüğünüz gibi sofranızda da görmek isterseniz toplu tatlı siparişlerinde, mevlitlerde, hayır lokmalarında, özel günleriniz de ve canınız tatlı çektiğinde bize ulaşmaktan çekinmeyiniz. İsmimiz ve tadımızla anılmaktan ve siz değerli müşterilerimizin aklında kalmaktan mutluluk duyarız.

Nasip Lokma olarak Lokma dökümlerimizi hijyen ve titizliği ön planda tutarak dökmekteyiz. Bizim için tadımız önemli olduğu kadar siz değerli müşterilerimizin sağlığı da ön plandadır. Hedefimiz siz değerli müşterilerimize tadımızı ve lokmamızı sunmak ve sizden memnuniyet çağrıları almaktır. Nasip Lokma olarak kendimizi tat konusunda geliştirmekteyiz.

Siparişlerimiz sadece lokma üzerine değildir. Lokmadan farklı olarak tulumba tatlısı, aşure siparişleri, pişi siparişleri ve saray lokması siparişleri almaktayız. Nasip Lokmacımız da evlere sipariş yapmaktayız. Amacımız kalite ve tadın adı olmak ise hedefimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri fiyat olarak en uygun şekilde sunmaktır. Nasip Lokma olarak yaptığımız işe ve tadımıza güvenerek bu yola çıktık. Pasta ve pastane sektöründe olmaktan mutluluk duyduğumuz gibi Bursa sokaklarında Lokmamızın tadını sunmaktan da gurur duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR